MENIU

elektriniai įrankiai vikalsta akumuliatoriniai įrankiai vikalsta pramoniniai peiliai
sliderphotosliderphotosliderphotosliderphotosliderphotosliderphoto
< ATGAL

MEDIENOS GARINIMO KAMEROS - TIPAS PK

Medienos garinimo kamera - tai įrenginys, kuris naudojant šilumą ir vandens garus, pakeičia medienos chemines bei fizines savybes, kaip, pavyzdžiui atspalvį, medienos plastiškumą bei stabilumą. Tuo pačiu atliekama ir medienos sterilizacija.

Atlikus medienos garinimą, medienos atspalvio pakitimas, medienos stabilumas bei geresnės savybės apdirbti išlieka ilgam, tačiau tokios savybės kaip plastiškumas ir sterilizacija - yra laikinai išliekančios savybės. 
Garinta mediena yra lengviau džiovinama. 
KATRES gamina tiesioginio ir netiesioginio medienos garinimo kameras. Norint sustiprinti garinimo efektyvumą, galima ir šių abiejų tipų kameros kombinacija.
Populiariausias medienos garinimo kameros dydis - 30 m3 medienos.

Garinimo kamerų tipai:
Tiesioginis medienos garinimas
Tiesioginio garinimo metu mediena yra veikiama žemo slėgio sočiaisiais garais, kurie į kamerą tiesiogiai paduodami per tam įrengtą specialų vamzdyną.
Netiesioginis medienos garinimas
Netiesioginio garinimo kamerose yra įmontuota viena arba dvi talpos su vandens šildymo elementais. Šildymo elementai šiose talpose esantį vandenį sušildo iki virimo temperatūros ir taip generuoja vandens garus, kurie ir veikia kameroje esančią medieną. 

< ATGAL
logologologologologologo
logologologologo
medienos džiovyklos

Prekė įdėta į krepšelį

captcha

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika